Partneři

Investiční stříbro/zlato

Nakupte online investiční stříbro nebo investiční zlato jako atraktivní drahé kovy, které Vám pomůžou zvýšit, nebo alespoň uchovat hodnotu Vašeho majetku.

Krmivo pro vaše domácí miláčky

Pro vaše psí miláčky doporučujeme pouze kvalitní granule pro psy. Nakupujte v bezedné misce.

Vestavěné skříně nevíte jak vyřešit uspořádání bytu? Vestavěné skříně Vám ušetří potřebné místo.

Anhydrid má výbornou objemovou stabilitu, vede teplo mnohem lépe než beton a proto je optimální pro výrobu podlahových potěrů.

Náhradní plnění je optimální způsob, jak splnit povinný podíl OZP.

Vestavěné skříně pro Váš domov. Nábytek na míru je pro vás nejlepší.

Produkty a služby pro ochranu před CBRN. Navštivte náš nový e-shop s produkty pro osobní ochranu a dekontaminaci.

Proč právě vestavěná skříň svépomocí?

Prvním již zmíněným důvodem je nízká cena, která se však neodrazí v kvalitě finální vestavěné skříně svépomocí. Ušetříte díky tomu, že si ji postavíte sami,  což je jednoduché a není čeho se obávat. „Velká část našich zákazníků si přála levnější vestavěnou skříň s tím, že si ji sami zaměří a postaví, a proto vznikl projekt Složsito.cz“ říká majitel firmy Amonit interiéry a Složsito.cz Filip Sochor.

Oproti typizovaným skříním, které koupíte v různých obchodech, mají skříně od firmy slozsito.cz tu výhodu, že jsou skutečně na míru. Využijete na maximum volný prostor a nezůstanou vám plonková místa.

Chraňte svůj majetek proti inflaci. Nakupte u nás investiční zlato, které je osvobozeno od DPH.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...