Jaký nábytek na míru by neměl ve Vaší předsíni chybět

Říká se, že je první dojem nejdůležitější. Tato fráze se nevztahuje pouze na lidi, ale platí také u bytů či domů. Předsíň je první místností, kterou Vy či Vaše návštěva vidí, proto si ji udělejte krásnou, ojedinělou a útulnou. Díky vestavěným skříním do předsíně se už nemusíte bát, že byste neměli bundy či kabátky kam dát. Uděláte si dobrou vizitku u Vaší návštěvu, která se díky Vám bude chtít jistě nechat inspirovat.

Vestavěná skříň

Pokud nechcete, aby se Vám bundy válely po celém bytě, vestavěná skříň na míru je základ. Ta nemusí sloužit pouze na oblečení, ale také na doplňky v podobě deštníků, kabelek a bot. Celoročně si v ní můžete nechat pověšené jak letní, tak zimní věci a nemusíte se obávat, že by Vám ve skříni překážely. Díky tomu se Vám uvolní místo jinde a Vy nebudete mít pocit nepořádku v bytě či přeplněných skříní.

Stylový věšák

Pokud máte předsíň malou a nemůžete si do ní pořídit větší skříň, vhodnou volbou jsou praktické věšáky. Usnadní Vám nepříjemné uklízení oblečení různě po bytě a také Vám díky věšákům zmizí pocit nepořádku a odložených věcí. Věšák upevněte na předsíňovou stěnu. Můžete mít dva, kdy jeden budeš vyšší pozici, kam můžete odkládat svrchní část oblečení. Pod bundami se může nacházet spodní věšák, kam můžete po příchodu domů dávat:

  • kabelky;
  • deštníky;
  • klobouky;
  • batohy.

Důležité je, aby se Vám doplňky v předsíni líbily a splnily svůj účel. Dobrým pomocníkem je také malý odkládací věšák na klíče a jiné drobnosti, který se vyrábí v různých designových variací, tudíž hravě oživí Váš domov.

Praktická lavička

Po příchodu domů z města či odjinud si dopřejte odpočinek na pohodlné lavičce ve Vaší předsíni. Tento nábytek do předsíně můžete využít také jako praktickou záležitost, neboť si pod ní můžete dát různé skříňky či košíky, kam schováte běžně užívané doplňky. Také tyto skříňky do předsíně můžou posloužit jako botník, což Vám na prostoru velmi přidá.

Optické zvětšení

Mnoho předsíní či šaten jsou malinké a tmavé, což může při příchodu domů působit ponuře a smutně. Využijte světla, které místnost opticky zvětší a dodají předsíni světlo, díky čemuž nabude příjemného vzhledu. Také je vhodné pověsit do předsíně nějaké zrcadlo, které nejenže vzhledově zvětší místnost, ale také se budete moci podívat, jak Vám to před odchodem z domu sluší :) 


Online návrhář vestavěné skříně >>

Aktuálně

Předváděcí studia uzavřena

Předváděcí studia uzavřena

Studio Pankrác – z provozních důvodů zavřeno 3.5.2019 a od 9.5 do 13.5.2019

Studio Smíchov – z provozních důvodů zavřeno 2.5-3.5.2019

Všechna studia mají o svátcích zavřeno.

více
Velikonoční akce

Velikonoční akce

Sleva 33 % na materiál vestavěných skříní a nábytku na míru ve dnech od 1.4. do 30.4.2019.

více

Jak si zařídit vlastní domácí kancelář?

Čím dál tím častěji je populárnější práce z domova. Ta však vyžaduje přizpůsobení Vašeho domova. Pracovna by měla být místností, kde máte klid pro Vaše pracovní nasazení, inspiraci či kreativitu. Rozhodně by v ní tedy nemělo být nic rušivého či iritujícího. Jak ale připravit pracovnu tak, abychom se v ní cítili skvěle a dokázali se soustředit? Na to se Vám budeme snažit v tomto článku odpovědět.

více

97%
spokojenost

Reference

Komandor je prvotřídní výrobce vestavěných skříní na míru, doporučuji. Nechali jsme vyrobit dětské skříně v různých barevných provedeních podle představ našich dětí a výsledek stojí za to.

Marcela Klapalová

Všechny reference

Mám dotaz

Kontaktujte nás! Stačí vyplnit formulář:


*povinné položky

4 důvody proč si vybrat Komandor

Nadstandardní záruka

Nadstandardní záruka

5 let záruka na ocelové kování.
Hliníkové kování na celý život.

Rychlá realizace

Rychlá realizace

Nábytek na míru za 30 pracovních dní.
Včetně vestavěných skříní.

Služby navíc zdarma

Služby navíc ZDARMA

Zaměření, grafický návrh,
cenová kalkulace, doprava
po Praze ZDARMA.

Jistota kvality

Jistota kvality

Značka KOMANDOR
je mezinárodní záruka kvality.
Naše kování je špička na trhu.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...