Kuchyň, která poslouží mnoho let

O kuchyni se říká, že je srdcem našeho domova. Trávíme v ní hodně času, vychutnáváme si zde jídlo a je to útulné místo na setkání celé rodiny. Aby se Vám v kuchyni dobře vařilo, je důležité si vybrat co nejvhodnější nábytek. Promyslete tento krok velmi dobře, protože je vhodné si vybrat nábytek, který bude vypadat dobře i za dvacet let. Trendy kuchyní se mění velmi často a nejlepší nábytek je ten nadčasový.

Špičková kvalita

Před výběrem kuchyně do nového bydlení byste se měli zamyslet nad tím, jaké jsou Vaše požadavky. Kuchyň nekupujeme každý rok, tudíž jsou tyto rozhodnutí na místě. Co je asi nejdůležitější, je kvalita a zpracování vestavěných skříní na míru. Je nejlepší, když je výrobce český a orientuje se v nejnovějších trendech a materiálech. Nejenže by měla být kuchyň dle Vašeho oka krásná, ale měla by být také praktická. Pokud totiž bude kuchyň vypadat dobře, ale nebude splňovat kvalitu praktické desky a vnitřního vybavení, jsou peníze za novou kuchyň vyhozené.

Maximální využití prostoru

Pro nejlepší využití kuchyně na míru je důležitý dostatečný úložný prostor. Čím bude v kuchyni více skříněk, poliček a šuplíků, tím lépe si vše přehledně uspořádáte a nebudete se trápit s nedostatkem místa. Největším limitem při sestavování kuchyně je velikost místnosti. Vestavěné skříně do kuchyně se ale dají naplánovat tak, aby byl využit veškerý prostor. Také se zohledňuje to, jak jsou skříňky umístěny, abyste zbytečně nepřecházeli po kuchyni sem a tam.

Designe podle vlastního výběru

Základním pravidlem je to, že jako první vybíráme očima. Jestliže přijdete do obchodu s nábytkem, prodavač Vám nabídne pouze limitované tipy kuchyní. Výhoda u kuchyně na míru je ta, že nejste ničím limitování a také si ji můžete uspořádat podle Vašeho přání. Další výhoda je ta, že si můžete určit maximální cenovou hladinu, podle které se bude Váš výrobce řídit. V poslední době je v trendu kuchyně v provedení dvou vodorovných linek, kuchyně s takzvaným „ostrůvkem“ či kuchyně s rohovými skříněmi.  

Na vestavěných spotřebičích se šetřit nevyplatí


Spotřebiče, které jsou integrované do kuchyňských vestavěných skříní, jsou již dnes samozřejmostí. Vynikají praktičností a skvělým designem. Řada lidí chce nad nimi ušetřit, koupí si levnější a díky tomu je i celá kuchyň vyjde levněji. Pamatujte, že tyto spotřebiče nejsou krátkodobá záležitost, takže šetřete s mírou a dejte si záležet hlavně na kvalitě. Někdy se ovšem stává, že s větší koupí domácích spotřebičů dostanete hromadnou slevu, která se určitě vyplatí. Proto buďte bystří, ať Vám nic neuteče.


Online návrhář vestavěné skříně >>

Aktuálně

Jak si sestavit vlastní knihovnu?

Pokud rádi čtete, jistě se Vám doma kupí knížky, pro které už nemáte skoro žádné místo. Nevěšte hlavu a vytvořte si vlastní knihovnu na míru, kde bude místo na všechny Vaše oblíbené knížky. Knihovna dále poslouží jako krásný doplněk do obývacího pokoje, tudíž si ji díky praktičnosti velmi brzy oblíbíte.

více

Vytvořte si šatnu na míru jako z pohádky

Po šatně na míru touží snad každá žena, které má ráda módu. Může se zde pohodlně oblékat, zkoušet si outfit na aktuální den a dokonce může mít v šatně i zrcadlo na prohlížení či líčení.

více
Studia o svátcích uzavřena

Studia o svátcích uzavřena

Všechna studia budou od 22.12.2018 do 1.1.2019 uzavřena. Děkujeme za pochopení a přejeme pěkné svátky . Těšíme se na Vás opět v roce 2019.

více

97%
spokojenost

Reference

Děkujeme studiu KOMANDOR za precizně a rychle odvedenou práci. Taky oceňujeme vstřícný přístup a ochotu, s jakou jste reagovali na všechny naše dotazy. S novou vestavěnou skříní v ložnici jsme moc spokojení. V. Kříž

V. Kříž

Všechny reference

Mám dotaz

Kontaktujte nás! Stačí vyplnit formulář:


*povinné položky

4 důvody proč si vybrat Komandor

Nadstandardní záruka

Nadstandardní záruka

5 let záruka na ocelové kování.
Hliníkové kování na celý život.

Rychlá realizace

Rychlá realizace

Nábytek na míru za 30 pracovních dní.
Včetně vestavěných skříní.

Služby navíc zdarma

Služby navíc ZDARMA

Zaměření, grafický návrh,
cenová kalkulace, doprava
po Praze ZDARMA.

Jistota kvality

Jistota kvality

Značka KOMANDOR
je mezinárodní záruka kvality.
Naše kování je špička na trhu.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...