Skříně na míru podle Vašich představ

Máte malý byt a toužíte po velké vestavěné skříni, do které se vejde všechno Vaše oblečení i s doplňky? Nemusíte být smutní, že se Váš sen nestane realitou. Vestavěné skříně mohou doplnit přebytečný prostor, jako jsou například šikmá místa pod schody či v podkroví. Nebudete tedy muset na skříních utírat prach, pod nimi či za nimi uklízet a také se vyvarujete toho, že by se Vám do skříně něco nevešlo. S nábytkem na míru končí využívání prostoru mezi skříní a stěnou a začíná komfort, o kterém se Vám ani nesnilo. Výběr je takřka neomezený. Z vestavěného nábytku na míru si můžete udělat kuchyň, šatní skříně nebo skříň do obývacího pokoje či ložnice.

Kvalitní materiál

Než začnete přemýšlet nad vzhledem své nové skříně na míru, měli byste se nejprve zaměřit na materiál. To je to nejdůležitější, neboť z nekvalitního materiálu bude i nekvalitní skříň. Vybírat můžete z široké nabídky laminátových desek, takže si můžete být jisti, že se Vám alespoň jeden dekor bude líbit. Lamina disponují tím, že mají velkou životnost a také jsou velmi odolná. Rámy do skříně s posuvnými dveřmi nabízíme ocelové a hliníkové, které vynikají svým pěkným vzhledem a kvalitou, proto je také na některé druhy až doživotní záruka. Mezi moderní úpravy, výplně posuvných dveří, patří řada Lacobel, což jsou neprůhledná barevná skla, která se snadno udržují a dodávají pocit luxusu. K dispozici jsou také i jiné materiály jako jsou:

  • lamina;
  • ratan;
  • dýha;
  • bezpečnostní skla.

Výběr mezi materiály je opravdu široký a je jen na Vás, co si budete přát do svého domova sestavit. U nás se meze nekladou a rádi splníme všechna Vaše přání.

Díky prostoru a designu se budete cítit dobře

Domov by měl být oázou Vašeho klidu. Měli byste zde odpočívat, snít a provádět další aktivity, s kterých budete mít radost. Pokud se v místnosti cítíte nepříjemně, může to být nevhodně zvolenými barvami či malým prostorem, který Vás „svírá“. I malé místnosti se dají ale vyřešit tak, abyste je měli pěkné, prostorné a byli s nimi spokojeni. Mnoho lidí dnes také preferuje moderní minimalistický styl, který se do malých prostor velice hodí, neboť vzbuzuje čistotu a lehkost.

Ušetřený čas

Bojíte se, že Vám zařizování vestavěné skříně na míru do Vašeho domova zabere plno času? Bát se nemusíte, vše zařídíme za Vás. S moderními postupy pracovníků budete mít vše jednodušší a také Vás bude čekat zcela zdarma návštěva designéra, změření prostoru, cenová kalkulace a 3D vizualizace. S touto vizualizací si budete moci prohlédnout výsledek dopředu a také budete mít možnost doladit veškeré detaily a docílit optimálního vzhledu.


Online návrhář vestavěné skříně >>

Aktuálně

Předváděcí studia uzavřena

Předváděcí studia uzavřena

Studio Pankrác – z provozních důvodů zavřeno 3.5.2019 a od 9.5 do 13.5.2019

Studio Smíchov – z provozních důvodů zavřeno 2.5-3.5.2019

Všechna studia mají o svátcích zavřeno.

více
Velikonoční akce

Velikonoční akce

Sleva 33 % na materiál vestavěných skříní a nábytku na míru ve dnech od 1.4. do 30.4.2019.

více

Jak si zařídit vlastní domácí kancelář?

Čím dál tím častěji je populárnější práce z domova. Ta však vyžaduje přizpůsobení Vašeho domova. Pracovna by měla být místností, kde máte klid pro Vaše pracovní nasazení, inspiraci či kreativitu. Rozhodně by v ní tedy nemělo být nic rušivého či iritujícího. Jak ale připravit pracovnu tak, abychom se v ní cítili skvěle a dokázali se soustředit? Na to se Vám budeme snažit v tomto článku odpovědět.

více

97%
spokojenost

Reference

Chtěla jsem Vám poděkovat za Vaše profesionální a velmi milé jednání. Termín dodávky byl dodržen, instalace proběhla bez problémů a jsme moc spokojeni.

MUDr. Markéta Tolarová

Všechny reference

Mám dotaz

Kontaktujte nás! Stačí vyplnit formulář:


*povinné položky

4 důvody proč si vybrat Komandor

Nadstandardní záruka

Nadstandardní záruka

5 let záruka na ocelové kování.
Hliníkové kování na celý život.

Rychlá realizace

Rychlá realizace

Nábytek na míru za 30 pracovních dní.
Včetně vestavěných skříní.

Služby navíc zdarma

Služby navíc ZDARMA

Zaměření, grafický návrh,
cenová kalkulace, doprava
po Praze ZDARMA.

Jistota kvality

Jistota kvality

Značka KOMANDOR
je mezinárodní záruka kvality.
Naše kování je špička na trhu.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...