Vytvořte si šatnu na míru jako z pohádky

Po šatně na míru touží snad každá žena, které má ráda módu. Může se zde pohodlně oblékat, zkoušet si outfit na aktuální den a dokonce může mít v šatně i zrcadlo na prohlížení či líčení. Dnes už jsou tyto šatny dostupné za rozumnou cenu a u nás. Jsou nenápadné, neboť vypadají jako klasické vestavěné skříně, avšak jsou rozdílné svojí hloubkou, která po otevření skříně překvapí.

Rozdíl mezi šatnou a vestavěnou skříní na míru

Tento rozdíl je především v hloubce. Důležité je také vnitřní uspořádání šatny. Běžné je, že jsou šatny ve starších bytech nahrazovány komorami na uskladnění potravin. Jestliže máte pár metrů navíc a přejete si dokonalou úschovu Vašeho oblečení, prádla a bot, šatní skříně na míru jsou pro Vás tím nejoptimálnějším řešením.

Co by neměla taková šatna postrádat?

Šatna by měla v první řadě plnit Vaše představy a potřeby. Je ovšem dobré pamatovat na to, že se náš vkus mění a to, co se nám líbí dnes, se nám nemusí líbit za 10 let. Proto by měly být šatny nadčasové a měly by jít s dobou. To je ale díky dnešním moderním prvkům jednoduché. Využít můžete dělící stěny a příčky, sladěné botníky či komody. Dámy potěší věšáky na šaty, úložné prostory na spodní prádlo či věšáky na šátky. Pánové budou vděčni za praktické věšáky na kravaty a pásky. Také je zapotřebí dbát na to, že by měla být šatna dobře osvětlená a odvětrávaná.

Šatna s uspořádáním do U

Pokud máte místo pro Vaši šatnu dostatečně velké, je lepší si zvolit tento typ šaten. Šatna disponuje velkými úložnými prostory, všechny stěny jsou zastavěné. Vpředu šatny se nachází vchod, tudíž bude veškeré místo v

yužito. Tyto šatny jsou nejvíce vhodné na uskladnění mnoha věcí. Také se tyto šatny často nacházejí v úzkých prostorách. Bývá to ve výklencích, kde lze často očekávat pouhou šatní skříň s posuvnými dveřmi, avšak zde lze vmáčknout i malou šatnu, kam je možné vstoupit, posadit se a manipulovat s věcmi uvnitř.

Šatna s uspořádáním do L

Pokud nelze využít jednu stranu šatny, ať už pro okno, dveře či případné zrcadlo, je nutné vytvořit šatnu do tvaru L. Tato jedna stěna tedy zůstane prázdná, tudíž jí můžete využít například na pověšení zrcadla. Zvážit tuto variantu uspořádání skříně je dobré, i když nic nepřekáží. Šatna totiž uvnitř poskytuje dostatečně velký prostor pro oblékání a pohyb na místě.

Výhody vestavěné šatny

Vestavěné šatny nám přinášejí mnoho výhod, mezi které patří:

  • nižší cena;
  • velká variabilita;
  • oddělený prostor;
  • lepší podmínky pro uskladnění oblečení;
  • soukromí.

Doufáme, že jsme Vás naladili k tomu, si nějakou šatnu na míru vytvořit. Tato varianta úložných prostor má více výhod než nevýhod. Poskytuje komfort, pohodlí a je to luxusnější varianta vestavěných šatní skříně, kde se budete cítit jako v pohádce.


Online návrhář vestavěné skříně >>

Aktuálně

Předváděcí studia uzavřena

Předváděcí studia uzavřena

Studio Pankrác – z provozních důvodů zavřeno 3.5.2019 a od 9.5 do 13.5.2019

Studio Smíchov – z provozních důvodů zavřeno 2.5-3.5.2019

Všechna studia mají o svátcích zavřeno.

více
Velikonoční akce

Velikonoční akce

Sleva 33 % na materiál vestavěných skříní a nábytku na míru ve dnech od 1.4. do 30.4.2019.

více

Jak si zařídit vlastní domácí kancelář?

Čím dál tím častěji je populárnější práce z domova. Ta však vyžaduje přizpůsobení Vašeho domova. Pracovna by měla být místností, kde máte klid pro Vaše pracovní nasazení, inspiraci či kreativitu. Rozhodně by v ní tedy nemělo být nic rušivého či iritujícího. Jak ale připravit pracovnu tak, abychom se v ní cítili skvěle a dokázali se soustředit? Na to se Vám budeme snažit v tomto článku odpovědět.

více

97%
spokojenost

Reference

Děkuji za spolupráci. Byli jsme s Vámi velmi spokojeni. Budeme Vás dále doporučovat.

Pavel Mrázek

Všechny reference

Mám dotaz

Kontaktujte nás! Stačí vyplnit formulář:


*povinné položky

4 důvody proč si vybrat Komandor

Nadstandardní záruka

Nadstandardní záruka

5 let záruka na ocelové kování.
Hliníkové kování na celý život.

Rychlá realizace

Rychlá realizace

Nábytek na míru za 30 pracovních dní.
Včetně vestavěných skříní.

Služby navíc zdarma

Služby navíc ZDARMA

Zaměření, grafický návrh,
cenová kalkulace, doprava
po Praze ZDARMA.

Jistota kvality

Jistota kvality

Značka KOMANDOR
je mezinárodní záruka kvality.
Naše kování je špička na trhu.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...