Ložnice tak, jak jste si ji vysnili

Ložnice by měla být oázou Vašeho klidu. Místo, kde hodíte všechny Vaše starosti za hlavu a budete odpočívat a snít. Pokud chcete, aby se vám relaxovalo ještě lépe, vytvořte si ložnici podle Vašich představ. Chybět by Vám neměla postel, praktická vestavěná skříň na míru a další doplňky, které vytvoří Váš pokoj útulnější.

První kroky při výběru skříně

Existuje mnoho variant a typů vestavěných skříní, které jsou stylové, designové a budou ladit spolu s Vaším interiérem. Než se ale vrhnete na výběr finálního vzhledu skříně, je nejprve potřeba zajistit základní parametry, jako je šířka, výška a hloubka. Také byste si měli rozmyslet to, kde skříň bude stát. Měla by být někde, kde nebude překážet a naopak Vám zvolené místo bude vyhovovat. Pokud nemáte doma dostatek místa, zvolte vyšší skříň, ve které v horní části uskladníte mimosezónní oblečení.

Na vnitřním uspořádání záleží

Důležité při výběru skříně je to, jestli v ní budete chtít poličky či šatní systém. Do policové skříně přehledně uspořádáte své oblečení, které můžete mít rozdělené podle typu oblečení. V šatní skříni ale můžete pověsit na ramínka různé šaty, kalhoty či halenky, které kdyby byly složené, pomačkaly by se. Ideální varianta je proto taková, zkombinovat zmíněné typy uspořádání. V jedné části vestavěné skříně můžete mít poličky a v druhé pak závěsný systém s ramínky na oblečení. Budete tak moci mít oblečení rozdělené, podle toho, jak nejvhodněji jej uložit a nebudete si dělat starosti se zmačkaným oblečením. Častou variantou také bývá to, že si do spodní části skříně necháte udělat úložné prostory na doplňky v podobě košíků či botníku. Vytvoříte si tak luxusní ložnici se všemi vychytávkami na jednom místě.

Jaké služby očekávat v ceně skříně?

V ceně vestavěné skříně na míru by měly být zakomponovány další služby, které by měly být již dnes samozřejmostí. Naše společnost poskytne:

  • zaměření;
  • koupi materiálu;
  • vytvoření 3D návrhu skříně;
  • dopravení a montáž.

Praktické rady na závěr

Šatní skříň už dnes neplní jen pouhou funkci nábytku. Je to stylový doplněk do Vašeho interiéru, který dodá Vaší české ložnici šarm. Myslet byste měli na to, že pokud je místnost menší, je vhodné volit vnější stranu skříně se zrcadlem. Místnost Vám to díky tomu prosvětlí a zvětší. Také zrcadlo poslouží jako příjemná pomoc při výběru oblečení.
Chytrým pomocníkem je také osvětlení, které se dá zabudovat do vnitřku skříně. Nabízí možnost přehledně hledat to, co potřebujete a také nebudete muset večer nebo brzo ráno rozsvěcet velké světlo, tudíž nevzbudíte ostatní spáče u Vás v ložnici.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...