Vestavěné skříně do předsíně

Předsíň je vstupní místo do každého bytu či domu a má velký vliv na první dojem nejen Vaší návštěvy. Díky vestavěné skříni do předsíně si můžete být jisti, že je vše uklizené. Předsíň na míru se stane Vaší reprezentativní vizitkou. Poskytne Vám důležitý prostor na úklid svršků, které se již nebudou nedbale povalovat na stoličkách a přeplněných věšácích. Využijte našich služeb a připojte se ke spokojeným zákazníkům KOMANDORU.

Proč nábytek do předsíně Komandor?

 • S celým návrhem skříně Vám rádi pomůžeme
 • Jsme osvědčený výrobce
 • Zdarma naměříme prostor
 • Široká nabídka materiálů i barev
 • Rychlá realizace: předsíňová stěna či skříň již za 20+5 dní 

Kontaktujte nás nebo navštivte naše předváděcí studio, kde si můžete prohlédnout kompletní nabídku materiálů a dekorů. Ochotně Vám poradíme, které jsou do předsíně nejvhodnější. 

Doplňky do předsíňové skříně

Pro lepší přehlednost a organizovanost posuvné skříně doporučujeme pořídit doplňky. V naší nabídce najdete tyto praktické doplňky:

 • drátěné košíky
 • vysouvací police
 • botníky
 • šatní tyče
 • systém držáků na vysavač nebo žehličku
 • různé druhy zásuvek a dalších vychytávek

Doporučujeme

Předsíně nebývají zcela účelně využity. Pokud, však v bytě není ještě komora a nemáte velké šatní skříně, je předsíň místem, které je vhodné k využití skladování věcí. Do předsíňové stěny můžete například uložit sezónní oblečení, prostředky k úklidu, boty, kabelky či potřeby pro mazlíčka.

Předsíňová skříň je ideální volbou do panelákových i jiných malých předsíní. Zrcadlo a osvětlení skříně prostor zvětší a prosvětlí. V předsíni klidně můžete použít ocelové rámy, které se kvůli své vyšší hlučnosti tolik nehodí do ložnice. Předsíňová stěna bez zadní stěny je správnou volbou pokud chcete, aby oblečení dýchalo.

Do předsíně je vhodné zvolit vestavěnou skříň s posuvnými dveřmi v některém ze světlých dekorů. Pokud bude skříň otevřená, posuvné dveře nebudou zabírat prostor předsíně. Světlé barvy prostor opticky zvětšují a vstupní místo bytu díky předsíňové skříni nebude působit stísněně.

S nábytkem na míru značky KOMANDOR je výběr vestavěné stěny či skříně do předsíně zábava. Zvlášť když využijete náš snadno ovladatelný 3D návrhář.


Online návrhář vestavěné skříně >>

Slevy a akce

Realizace zakázek do konce roku 2018

Realizace zakázek do konce roku 2018

Vážení zákazníci, potvrzené a uhrazené zakázky do 5.11.2018, budou realizované do 20.12.2018. Ostatní až v Novém roce 2019. Děkujeme za pochopení.

více
7.5. otevřeno pouze na Smíchově

7.5. otevřeno pouze na Smíchově

V pondělí 7.5. bude otevřené pouze studio Smíchov od 10:00 do 17:00.

více

97%
spokojenost

Reference

Jsme s Vašimi službami velmi spokojení. Skříň parádně sedí do našeho obývacího pokoje v podkroví. Potěšil nás široký výběr materiálů.

Miroslava Novotná

Všechny reference

4 důvody proč si vybrat Komandor

Nadstandardní záruka

Nadstandardní záruka

5 let záruka na ocelové kování. Hliníkové kování na celý život.

Rychlá realizace

Rychlá realizace

Nábytek na míru hotový za 30 pracovních dní. Včetně vestavěných skříní.

Služby navíc zdarma

Služby navíc ZDARMA

Zaměření, grafický návrh,
cenová kalkulace, doprava
po Praze ZDARMA.

Jistota kvality

Jistota kvality

Značka KOMANDOR
je mezinárodní záruka kvality. Naše kování je špička na trhu.

Mám dotaz

Kontaktujte nás! Stačí vyplnit formulář:


*povinné položky

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...