Dětský pokoj s vestavěnou skříní

Vyrábíme bezpečný a odolný nábytek na míru, který splňuje přísné nároky použití v dětském pokoji. Nábytek od nás je snadno udržovatelný a omyvatelný.

Ale myslíme i na příjemné barvy, aby se vestavěné skříně dětem líbily. Můžete si vybrat z mnoha různých dekorů. Jsme tu pro Vás. Všechna zrcadla a skla, použitá jako výplň dveří našich skříní, jsou opatřená bezpečnostní fólií.

Proč vestavěné skříně KOMANDOR?

  • S celým návrhem skříně Vám rádi pomůžeme
  • Využijte náš 3D návrhář ZDARMA
  • Široký výběr dekorů a barev
  • Praktické výplně dveří: bezpečnostní skla, materiály odolné proti poškrábání a otiskům prstů
  • Navíc platí výhodná AKČNÍ SLEVA 30 %

Kontaktujte nás nebo navštivte naše předváděcí studio, kde si můžete prohlédnout kompletní nabídku materiálů a dekorů. Ochotně Vám poradíme, které jsou do dětského pokoje vhodné.

Sjednocený design nábytku na míru

Dopřejte svým dětem to nejlepší - útulný a příjemný domov. Do dětského pokoje vyrobíme doplňkový nábytek sladěný s designem skříně. Stejné barvy, stejné materiály, dokonalý dojem. Navrhneme a vytvoříme:

  • vestavěné skříně
  • noční stolky
  • pracovní stůl
  • knihovny a police
  • a další vestavěný nábytek...

Prostor pro hračky i fantazii

Naši specialisté na výrobu vestavěných skříní Vám poradí, jaký je pro dětský pokoj vhodné vybrat nábytek a na co je potřeba dát si při výběru pozor. Vhodně zvolený nábytek má vliv na rozvoj dětské fantazie a estetického vnímání. Vyčleňte proto dětem dostatek místa na hraní.

K uskladnění nepotřebných hraček a sezónního oblečení využijte vestavěný nábytek, díky kterému budete mít dost volného prostoru i ve zdánlivě malých místnostech. S naším nábytkem si budete moci zvolit každý prvek skříně na míru. K výběru máte mnoho druhů materiálů korpusu, dekorů dveří a praktických doplňků pro vnitřní vybavení skříně.

Dejte dětem slovo

Chcete-li udělat Vašemu dítěti radost, můžete ho do tvorby návrhu zapojit a nechat ho vyjádřit svůj názor na barvu dekorů, aby se cítilo ve svém pokojíčku co nejlépe. Náš designér Vám rád poradí, jak sladit představy Vašeho potomka s nadčasovými trendy.

Značka KOMANDOR je zárukou kvality a spokojenosti. Využijete náš snadno ovladatelný 3D návrhář.

Doporučujeme

Dětský pokoj by měl být vybaven nejen hravě a prakticky, ale měl by hlavně zaručovat bezpečné a pohodlné místo pro dovádění Vašich ratolestí. Proto je nezbytným předpokladem, aby byl nábytek přizpůsoben zejména potřebám malých dětí, které jsou zvídavé a ne vždy pozorné a mohou lehce přijít k úrazu. U starších, dospívajících potomků hraje velkou roli styl.

Nechte se inspirovat

Nahlédněte do naší fotogalerie.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...