Knihovny na míru

Nemáte dostatek místa na nové knížky nebo chcete využít a ozvláštnit volnou stěnu v pokoji? Knihovny na míru jsou dokonalým řešením.

Cílem každé skříně na míru či knihovny je vytvořit v místnosti pocit pohodlí a v také praktický úložný prostor. Pořiďte si designový nábytek a my Vám zařídíme knihovnu dle potřeb značky KOMANDOR. Pomůžeme Vám s kompletním návrhem, vyřešíme vhodné umístění, rozměry, materiály a dekory. Obraťte se na nás s jakýmkoli dotazem, můžete si vybrat z mnoha designů a barev a tím zdokonalit interiér Vašeho bytu či domu.

Proč knihovna na míru Komandor?

  • Zajistíme výrobu, dovoz i montáž
  • Rychlá realizace: knihovna na míru už za 25 pracovních dní
  • Nadstandardní spokojenost zákazníků 97 %
  • Návštěva designéra - informujte se na studiu

Sjednocený design interiéru

Pokud Vám bude vyhovovat naše spolupráce a budete chtít sladit zbylý nábytek s knihovnou, pomůžeme s jeho řešením. Vyrábíme také nábytek na míru ve stejném stylu, barvách a materiálu jako u Vaší knihovny na míru značky KOMANDOR:

Jak vybrat knihovnu na míru?

Knihovny na míru plní v domácnosti nejen funkci praktickou, ale mohou být i zajímavou dominantou místnosti. Správné rozvržení celé knihovny je podstatné z hlediska uchování knih i jejich snadného hledání.

Především jsou ale úsporou místa a umožňují využití volné plochy prostoru. Knihovna na míru může být i multifunkčním nábytkem, vytvoříme Vám moderní obývák. Pomocní knihovny lze rozdělit interiér obývacího pokoje, nábytek tedy plní funkci pokojové stěny či interiérové příčky.

Místo, kam knihovnu umístit záleží zejména na prostorových možnostech. Je samozřejmé, že jen málokdo si může dovolit samostatnou místnost pro knihy. Knihovnu je vhodné umístit do pracovny, obývacího pokoje, ale i do ložnice či na chodbu. Rozměr knihovny na míru by měl odpovídat množství knih, které sem chcete umístit. Materiál nábytku musí odolat zátěži knih, proto Vám pomůžeme vybrat materiál s nejvyšší kvalitou. Knihovny na míru je možné opatřit i skleněnými dvířky, díky kterým se na knihy nebude tolik prášit a usnadní Vám úklid. Využijte možnost 3D návrháře a navrhněte si knihovnu snů. Prohlédněte si i naší nabídku materiálůreference potěšených zákazníků.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...