Knihovny na míru

Nemáte dostatek místa na nové knížky nebo chcete využít a ozvláštnit volnou stěnu v pokoji? Knihovny na míru jsou dokonalým řešením. Cílem každé skříně na míru či knihovny je vytvořit v místnosti pocit pohodlí a v také praktický úložný prostor. Pořiďte si designový nábytek a my Vám zařídíme knihovnu dle potřeb značky KOMANDOR.

Pomůžeme Vám s kompletním návrhem, vyřešíme vhodné umístění, rozměry, materiály a dekory. Obraťte se na nás s jakýmkoli dotazem, můžete si vybrat ze stovky barev a zdokonalit interiér Vašeho bytu či domu.

Proč knihovna na míru Komandor?

  • Nezávazná návštěva designéra ZDARMA
  • Zajistíme výrobu, dovoz i montáž
  • Rychlá realizace: knihovna na míru už za 20+5 dní
  • Nadstandardní spokojenost zákazníků 97 %

Sjednocený design interiéru

Pokud Vám bude vyhovovat naše spolupráce a budete chtít sladit zbylý nábytek s knihovnou, pomůžeme s jeho řešením. Vyrábíme také nábytek na míru ve stejném stylu, barvách a materiálu jako u Vaší knihovny na míru značky KOMANDOR:

  • police s osvětlením
  • komody
  • noční stolky
  • vestavěné skříně
  • dělící stěny a příčky
  • téměř cokoli si budete přát

Knihovny na míru plní v domácnosti nejen funkci praktickou, ale mohou být i zajímavou dominantou místnosti. Správné rozvržení celé knihovny je podstatné z hlediska uchování knih i jejich snadného hledání. Především jsou ale úsporou místa a umožňují využití volné plochy prostoru. Knihovna na míru může být i multifunkčním nábytkem, vytvoříme Vám moderní obývák. Pomocní knihovny lze rozdělit interiér obývacího pokoje, nábytek tedy plní funkci pokojové stěny či interiérové příčky. Poličky knihovny mohou sloužit i ke skladování DVD a CD. Volná místa můžete zaplnit rámečky s fotografiemi nebo vázami, v kreativitě se meze nekladou.

Jak vybrat knihovnu na míru?

Místo, kam knihovnu umístit záleží zejména na prostorových možnostech. Je samozřejmé, že jen málokdo si může dovolit samostatnou místnost pro knihy. Knihovnu je vhodné umístit do pracovny, obývacího pokoje, ale i do ložnice či na chodbu. Rozměr knihovny na míru by měl odpovídat množství knih, které sem chcete umístit. Materiál nábytku musí odolat zátěži knih, proto Vám pomůžeme vybrat materiál s nejvyšší kvalitou. Knihovny na míru je možné opatřit i skleněnými dvířky, díky kterým se na knihy nebude tolik prášit a usnadní Vám úklid. Využijte možnost 3D návrháře a navrhněte si knihovnu snů. Prohlédněte si i naší nabídku materiálůreference potěšených zákazníků.


Online návrhář vestavěné skříně >>

Aktuálně

Studia o svátcích uzavřena

Studia o svátcích uzavřena

Všechna studia budou od 22.12.2018 do 1.1.2019 uzavřena. Děkujeme za pochopení a přejeme pěkné svátky . Těšíme se na Vás opět v roce 2019.

více

Kuchyň, která poslouží mnoho let

O kuchyni se říká, že je srdcem našeho domova. Trávíme v ní hodně času, vychutnáváme si zde jídlo a je to útulné místo na setkání celé rodiny. Aby se Vám v kuchyni dobře vařilo, je důležité si vybrat co nejvhodnější nábytek.

více

Ložnice tak, jak jste si ji vysnili

Ložnice by měla být oázou Vašeho klidu. Místo, kde hodíte všechny Vaše starosti za hlavu a budete odpočívat a snít.

více

97%
spokojenost

Reference

Chtěla jsem Vám poděkovat za Vaše profesionální a velmi milé jednání. Termín dodávky byl dodržen, instalace proběhla bez problémů a jsme moc spokojeni.

MUDr. Markéta Tolarová

Všechny reference

Mám dotaz

Kontaktujte nás! Stačí vyplnit formulář:


*povinné položky

4 důvody proč si vybrat Komandor

Nadstandardní záruka

Nadstandardní záruka

5 let záruka na ocelové kování.
Hliníkové kování na celý život.

Rychlá realizace

Rychlá realizace

Nábytek na míru za 30 pracovních dní.
Včetně vestavěných skříní.

Služby navíc zdarma

Služby navíc ZDARMA

Zaměření, grafický návrh,
cenová kalkulace, doprava
po Praze ZDARMA.

Jistota kvality

Jistota kvality

Značka KOMANDOR
je mezinárodní záruka kvality.
Naše kování je špička na trhu.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...