Srdečné poděkování

Dobrý den,

dnes je to přesně týden, co firma Vaše Komandor prováděla práce v mém bytě podle smlouvy č. 503 321/2019.

Šlo o výměnu kování a pojezdů na posuvných zrcadlových dveřích u vestavěné skříně, které víceletým používáním již dosloužilo a byla nutná jejich komplexní výměna. Také bylo třeba nově instalovat na podlaze tzv "truhlík" a dveře o jeho rozměr zkrátit.

Měla jsem velké štěstí, že jsem oslovila Vaší firmu, protože ani ne do měsíce od prvního kontaktu bylo vše provedeno. Se všemi osobami, se kterými jsem přišla do styku (p. Braná, p. Dušek i dva montážní pracovníci, jejichž jména neznám) bylo jednání naprosto bezproblémové, slušné a vstřícné. Pánové přišli přesně na dohodnutý čas, pracovali rychle a profesně zdatně. Se vším si poradili, vyřešili a po sobě uklidili.

Chci Vám poděkovat a vyjádřit velkou spokojenost s průběhem i výsledkem práce. Dlouho jsem se s takovým přístupem a jednáním u řemeslné firmy nesetkala a přeji Vám do budoucna hodně tak spokojených zákazníků jako jsem já. Ale to bude záležet i na Vás, abyste si tuto úroveň udrželi.

Předejte, prosím, moje poděkování a uznání všem uvedeným pracovníkům!

S pozdravem

Marie Veltruská

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...